Ruszyła rejestracja na Festiwal Sektor 3.0

Wystartowała rejestracja już na  kolejną edycją Festiwalu Sektor 3.0 , której hasłem będzie  Better Living. W tym roku Festiwal odbędzie się 19 maja w formule online. Uczestnicy będą mogli wspólnie zastanowić się, jak dbać o siebie, swoje samopoczucie i organizację w cyfrowym świecie.

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji!

Jak co roku seminaria poprowadzą prelegentki i prelegenci reprezentujący najbardziej renomowane instytucje ze świata. Opowiedzą m.in. o tym: jak budować odporność na stres w czasach intensywnych przemian, jak rozwijać kreatywność w czasach pracy hybrydowej i zdalnej oraz dbać o zdrowie psychiczne z pomocą smartfonów? A to dopiero początek!

W ramach trzech ścieżek tematycznych: Live wellWork smarter Develop better, uczestnicy zaproszeni zostaną do bezpłatnego udziału w praktycznych prelekcjachsesjach dyskusyjnych i networkingu online. Każdy uczestnik i uczestniczka będzie miał możliwość zadania pytań na żywo wybranym prelegentom w sesjach Ask Me Anything i rozmowy w cyfrowych kuluarach w dedykowanej grupie na Facebooku. Festiwal będzie także okazją do kontaktu z największymi firmami z branży IT, takim jak Microsoft i Google, a nagrania wszystkich prezentacji znajdziesz po wydarzeniu na VOD Sektor 3.0.

Zarejestruj się już dziś i rozwijaj swoje cyfrowe kompetencje, niezbędne w nowej codzienności!

Źródło: https://sektor3-0.pl/