Jak wspierać 30. finał WOŚP przy okazji zakupów?

Zbliżający się finał WOŚP można wspierać go na wiele różnych sposobów, w tym również za pomocą FaniMani.pl. Przy okazji codziennych zakupów w ponad 1600 sklepach internetowych można bezpłatnie wspierać Wielką Orkiestrę. Wystarczy wejść na stronę FaniMani.pl i zinastalować Przypominajęotwiera się w nowej karcie. Dzięki temu można pomagać zamawiając przez internet np. kosmetyki, książki, ubrania czy karmę dla psa. Część wartości zakupów można przekazać również rezerwując noclegi online czy np. zamawiając jedzenie do domu lub pracy. W ten sposób, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów, przekazuje się kilka procent od wartości zakupów na wybraną przez siebie organizację pozarządową, np. właśnie na WOŚP. otwiera się w nowej karcieW zasadzie razem z FaniMani można wspierać Fundację WOŚPotwiera się w nowej karcie przez cały rok. Ta forma pomagania jest bezpłatna zarówno dla osób korzystających z serwisu, jak i dla zarejestrowanych na FaniMani.pl organizacji.

Przy okazji codziennych zakupów online na FaniMani.pl zebrano już ponad 3 400 000 zł darowizn. Na FaniMani jest już 1611 sklepów internetowych oraz 7686 organizacji, które zbierają w ten sposób środki. Znajdują się wśród nich fundacje, stowarzyszenia, harcerze, szkoły, przedszkola, drużyny sportowe i inne inicjatywy społeczne.

Gdzie najchętniej robią zakupy osoby korzystające z serwisu FaniMani.pl? Do najczęściej wybieranych kategorii należą polskie i zagraniczne portale zakupowe, artykuły dla zwierząt, jedzenie z dostawą do domu, moda oraz sprzęt RTV i AGD. Duża ilość i wartość darowizn pochodzi również od rezerwacji noclegów online.

Szczegóły