11 Rajd Prosto z Serca

11 Rajd Prosto z Serca, przejrzyj na oczy
Jak zawsze całkowity dochód z rajdu zasili konto WOŚP11 raz Oddział Kujawski PTTK we Włocławku zagra razem z WOŚP.
W sobotę przed finałem 29 stycznia 2022 r. zapraszamy w imieniu organizatorów  na króciutki jedynie 6 kilometrowy spacer.
Zapisy i wpłaty wpisowego na rzecz samorealizacji imprezy w wysokości 10 zł od osoby przyjmowane będą do dnia 28.01.2020 r. w Oddziale Kujawskim PTTK ul. Słowackiego 1a,
tel. 54 233 56 22, lub na starcie rajdu 15 zł (w tym przypadku nie gwarantujemy znaczka rajdowego)
Startujemy 29 stycznia 2022 r. o godzinie 9.00, z przystanku MPK Kapitulna – Jastrzębia (na przeciwko SP 23), ze względu na pandemię drużyny będą startowały co 5 minut (o kolejności zdecyduje kolejność zgłoszeń). Uczestnicy przejdą wyznaczoną trasą na stadion Przylesie. Pamiętajcie o Książeczkach Wycieczek Pieszych (lub innych), w które na trasie zostaną wbite pamiątkowe pieczątki dostępne jedynie na trasie rajdu. Na końcu potwierdzimy punkty na odznaki turystyczne, drużyny otrzymają pamiątkowe dyplomy, a uczestnicy pamiątkowe znaczki (o ile zdobędą komplet pieczątek).
Aby rajd był kolorowy ogłaszamy konkurs na najśmieszniejsze przebranie w którym przejść trzeba cały rajd, dla zwycięzcy przewidziany specjalny indywidualny dyplom.
Uczestników Rajdu obowiązuje Regulamin Rajdu i Karta Turysty. Za zachowanie uczestników i ich bezpieczeństwo odpowiedzialni są opiekunowie grup (1 opiekun na 10 uczestników).
Rajd odbędzie się bez względu na pogodę.

Organizator czyli KTP O/Kuj. PTTK we Włocławku zastrzega sobie prawo do zmiany trasy rajdu, oraz ostatecznej interpretacji regulaminu rajdu.