Najbliższe przedsięwzięcia w kawiarni obywatelskiej “Śródmieście Cafe”

Poetyckie Cafe, spotkanie z nieformalną Grupą Literacką WZD

GDZIE I KIEDY

Spotkanie odbędzie się 15 września o godz. 17.00 w kawiarni obywatelskiej “Śródmieście Cafe” przy ul. 3 maja 9.

Kawiarnia Obywatelska „Śródmieście Cafe” w ramach cyklu Poetyckie Cafe zaprasza na popołudnie spędzone z poezją.

GOŚCIE

Gośćmi będą nieformalna Grupa Literacka WZD.

 

MAŁA WIELKA HISTORIA- WŁOCŁAWIANIE A ZBRODNIA KATYŃSKA

GDZIE I KIEDY

Spotkanie odbędzie się 17 września o godzinie 17:00.

Kawiarnia Obywatelska „Śródmieście Cafe” mieszcząca się przy ulicy 3 maja 9 zaprasza na spotkanie  w ramach cyklu Mała wielka historia.

Spotkanie poprowadzi Władysław Kubiak wykładowca akademicki Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku, członkiem Włocławskiego Towarzystwa Naukowego, historykiem, który w związku z kolejną rocznicą napaści na Polskę ze Wschodu opowie o włocławianach znajdujących się na liście katyńskiej.

 

 

KINO PRZED ŚRÓDMIEŚCIE CAFE

GDZIE I KIEDY

W piątek 18 września 2020 roku w kawiarni obywatelskiej “Śródmieście Cafe” przy ulicy 3 maja 9 w ramach cyklu ” W oku kamery” odbędzie się spotkanie filmowe w plenerze.

JAKI FILM?

Jeden z najpopularniejszych filmów XX wieku “Speed. Niebezpieczna prędkość”, Szybka, dynamiczna, nie zwalniająca tempa akcja, świetne aktorstwo oraz ciekawa historia, doskonałe kino akcji.

Przed seansem odbędzie się rozmowa  o mobilności miejskiej w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Naszymi gośćmi będą Dominikiem Cieślikiewiczem z Wydziału Dróg, Transportu Zbiorowego i Energii Urzędu Miasta Włocławek oraz Piotrem Gdaniecem z Like Bike.

ORGANIZATORZY

„Śródmieście Cafe”, Fundacja Ari Ari, Fundacja Ładowarka, Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej Vladislawia” i firma Like Bike.

Wszystkie spotkania odbywać  się będą przy zachowaniu zaleceń reżimu sanitarnego, obowiązkowe są maseczki i dezynfekcja rąk, ilość miejsc jest ograniczona.  Śródmieście Cafe zaprasza również do śledzenia transmisji na żywo na profilu facebookowym kawiarni.