Konkurs! Moc pomocy TUDU

Fundacja Dobra Sieć zaprasza organizacje pozarządowe korzystające ze wsparcia wolontariuszy TuDu.org.pl  do konkursu pn. Moc Pomocy TUDU. 

Konkurs ma na celu pokazać jak można wspólnie działać społecznie przez Internet.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie: 

Wystarczy przesłać mailem na adres czesc@tudu.org.pl grafikę, plik tekstowy lub inną formę obrazującą wykonane zadanie. W nagrodę można otrzymać zestaw super gadżetów TuDu i wdzięczność organizacji, które dopiero zaczynają swoją przygodę z e-wolontariatem i będą mogły zainspirować się podjętymi przez inne organizacje działaniami.

Termin nadsyłania prac: 15-22 marca 2021 do godz. 23:59 CET, na adres: czesc@tudu.org.pl. Fundacja Dobra Sieć prosi o dopisanie w mailu kilku zdań odpowiedzi na pytanie: Jak pomogli Wam wolontariusze z TuDu.org.pl?

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu:

Regulamin-konkursu-Moc-pomocy-TuDu.pdf (e-wolontariat.pl)

*TuDu – co to takiego?

TuDu.org.pl to internetowa społeczność e-wolontariuszy – osób, które pomogą twojej organizacji w różnych zadaniach, które da się wykonać przez Internet.

Co ważne, TuDu to nie jest zwykła tablica ogłoszeń: na TuDu nie tylko zamieścisz zadanie, ale także odbierzesz rozwiązanie i wystawisz wolontariuszom ocenę. Z TuDu nie musisz już używać maila, telefonu, czy organizować spotkań z wolontariuszami, bo cała współpraca odbywa się online, na TuDu. Korzystanie z TuDu jest całkowicie bezpłatne. Po prostu: zamieszczasz na TuDu zadanie i odbierasz na TuDu rozwiązanie. Wszystko w jednym miejscu!