Centrum Kultury „Browar B.” zaprasza na premierę filmu dokumentalnego

W ramach ogólnopolskiej akcji “BohaterON”, centrum kultury Browar B zaprasza na premierę filmu „Pamiętnik: Władysław”, oraz na spotkanie z jego twórcami. Wydarzenie odbędzie się 23.09.2020 roku w Centrum Kultury Browar B ulica Łęgska 28 we Włocławku.

Film o Powstańcu Warszawskim Władysławie Rosińskim ps. Zapałka to pierwsza seria dokumentalnej serii “Pamiętnik” wyprodukowanej przez grupę filmową ” Z przypadku”. Bohater odcinka opowiedział o swoich przeżyciach z lat młodości , które przypadły na czas drugiej wojny światowej.

Głównym celem tej produkcji jest przede wszystkim uwiecznienie oraz popularyzacja ważnych i poruszających historii, których tłem był terror okupanta.

Zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=Bf_REWoXUZg&t=7s&fbclid=IwAR2XnfdMw341NAbbWuPkyZP1q0_nfQsssbvHa-90QX7oDhcqIOBjulJsC-w

Wstęp na film jest wolny!!!!!!!

Prosimy o przestrzeganie obostrzeń związanych z koronawirusem.

SPECJALNA OFERTA DLA SZKÓŁ

W dniach 24.09.2020 organizator proponuje lekcję historii. Podczas 45 minut zostanie wyświetlony film “Pamiętnik: Władysław” wraz ze spotkaniem z jedną z autorek materiału, Pauliną Miller wolontariuszką Muzeum Powstania Warszawskiego oraz napisanie kartek do Powstańców Warszawskich.  Rezerwację terminu oraz wszelkie inne ustalenia można dokonać pod numerem telefonu:54 4270236