Zapraszamy na webinarium pn. „Jak stworzyć skuteczną kampanię 1 %”

Nawet podczas epidemii 3. sektor działa na rzecz dobra wspólnego. Zapraszamy do udziału w webinarium pn. „Jak stworzyć skuteczną kampanię 1 %”.

Podczas webinarium, które odbędzie się 4 lutego 2021 roku (czwartek) o godz. 15:00 w ramach Kampanii 1 % Zostawiam we Włocławku, opowiemy o możliwościach i planowaniu skutecznej kampanii 1% w organizacji mających status organizacji pożytku publicznego. Pokażemy, z jakich kanałów warto korzystać i jakie działania mają sens w 2021 roku.

Zapraszamy do udziału zarówno te organizacje, które są już OPP, jak i te, które dopiero planują starać się o ten status.

Prosimy o przesyłanie pytań dotyczących tych zagadnień do 3 lutego 2021 rok na adres cop.wloclawek@gmail.com. Postaramy się na nie odpowiedzieć w trakcie webinarium.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba osób z jednej organizacji jest nieograniczona.

Webinarium potrwa ok. 2 godzin.

Poniżej podajemy dane dostępowe:
Join Zoom Meeting
Meeting ID: 839 5504 0160

W roli eksperta wystąpi Pani Natalia Siewiera.

Opis doświadczenia: Pracowała m.in. dla Fundacji Gajusz, Save the Children czy JiM. Posiada bogate doświadczenie w świadczeniu usług marketingowych i fundraisingowych do odbiorców zróżnicowanych kulturowo. Jako Koordynator Marketingu i Fudraisingu m.in.w Australijskim Stowarzyszeniu Karmienia Piersią, stworzyła i poprowadziła kampanię, która wywołała wzrost darowizn aż o 1 100%.

#zostańwdomu #oppwloclawek #wcopiw #1%zostawiamwewłocławku