“Bieg na sześć łap”

Już 13 czerwca 2021 roku Schronisko dla Zwierząt we Włocławku zaprasza na kolejną edycję imprezy Bieg na sześć łap.
Bieg na Sześć Łap to inicjatywa, dzięki której schroniskowe psy oprócz dawki ruchu na świeżym powietrzu mają możliwość socjalizacji, która jest niezmiernie ważna przed adopcją do nowego domu. Dodatkowo jeśli rozważasz adopcje zwierzaka ze schroniska ta impreza jest tez dla Ciebie. Bieg na Sześć Łap to doskonała okazja by odrobinę lepiej poznać psiaka przed adopcją.
Uczestnicy będą mogli zabrać  podopiecznych na spacer do pobliskiego lasu. Ze względu na fakt iż większość psiaków to już seniorzy to w tej edycji będzie wyznaczona tylko jedna trasa o długości około 2-3 kilometrów.
Uwaga! W przypadku niekorzystnej pogody, która mogła by zagrażać zwierzakom lub uczestnikom biegu Schronisko rezerwuje sobie prawo do przełożenia imprezy na inny termin.
Psiaki będą wydawane uczestnikom od godziny 10:00. Przed biegiem każdy z uczestników otrzyma (sms’em) krótką ściągę podpowiadającą jak zachowywać się podczas spaceru/biegu ze schroniskowym psem.
Do biegu mogą przystąpić tylko osoby pełnoletnie. Osoby poniżej 18 roku życia mogą brać udział w imprezie tylko po opieką osoby dorosłej.
Formularz rezerwacji miejsca (decyduje kolejność zgłoszeń):
http://bit.ly/6lap-21-czerwca-2021
Listę osób zapisanych  można znaleźć pod adresem:
http://bit.ly/6lap-21-czerwca-2021-zapisani
Jeżeli ktoś nie ma możliwość iść na spacer lub przebieżkę z psiakami ze schroniska, a mimo wszystko chciałby pomóc – serdecznie zachęcamy do udział w imprezie w charakterze wolontariusza